Budynki inwentarskie

Budynki inwentarskie

Natrysk pianką poliuretanową jest doskonałym rozwiązaniem znajdującym zastosowanie u wielu naszych klientów w obiektach takich jak kurniki, chlewnie, obory (antyskropleniowe), cielętniki.

Technologia izolacji termicznej przy użyciu pianki PU jest wysoko ceniona przez hodowców skutecznie podnosząc efektywność, wydajność i jakość produkcji.

Odpowiednie zabezpieczenie i termoizolacja na bazie poliuretanu obiektów inwentarskich z jednej strony pozwala na zachowanie odpowiednich temperatur i wilgotności powietrza obiektów zimą przy jednoczesnym obniżeniu nadmiernej ekspozycji termalnej w okresach letnich.

Oczywiście jest to związane z obniżeniem kosztów chłodzenia, wentylacji w lecie i ograniczenia zużycia ciepła w zimie, ale również komfortu i ograniczenia stresu zwierząt np. dla trzody i uzyskania poprzez to lepszych jakościowo produktów.

Piana natryskowa stosowana może być na: drewno, folie, membrany dachowe, płyty OSB, płyty G-K, blachę, beton (ściany, posadzki), papę i inne materiały budowlane.

Czas realizacji jest poprzez szybki proces aplikacji i utwardzania izolacji PU pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie modernizacji lub wykonanie jej w nowopowstającym obiekcie hodowlanym. Sam produkt spełnia normy fitosanitarne, nadaje się do bieżącej konserwacji czyszczenia, ale jest przy tym bezpieczny i trwały na lata.